שירותי המשרד - משרד חקירות מקצועי א.ש. חקירות

שירותי המשרד


pic5

איתורים


יש לנו היכולת לאתר אדם בתחומי המדינה ומחוצה לה, כולל יכולת הגעה למקומות ברחבי העולם דרך רשת הקשרים שלנו. כמו כן, במידת הצורך, לבצע מסירה משפטית.
pic9

מעקבים


"א.ש. חקירות" מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים אחר ה"יעד" במטרה לדלות מידע באופן בלתי אמצעי, כנה ואמיתי ולספק את הראיות לכך.
pic7

חקירות פרונטליות


חקירות של אנשים פנים מול פנים, בדיקות מהימנות עובדים וחקירה של נאמנות לחברה, או חקירה של אירוע חריג ספציפי כדי לקבל את התמונה המלאה.

pic10

תשאולים


האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.
pic1

חקירות בכיסוי


חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נושא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.
pic6

בדיקות פוליגרף


בדיקות ב"מכונת אמת" - פוליגרף, על מנת לקבל תוצאה מהימנה ואישור לכך שהאדם הנשאל דובר אמת. מומחי הפוליגרף שלנו יודעים לבצע בדיקות ברמת בטחון ומהימנות גבוהה.

 
pic11

מכירת ציוד ריגול ואנטי ריגול


ברשותנו ציוד מגוון, אלקטרוני ומתקדם, לכל צורך של צילום או הקלטה סמויים, גילוי האזנות סתר וגם מכשירי נגד ציוד ריגול (נגד האזנות סתר).
pic8

בדיקות להאזנות סתר


אנו יודעים לבצע בדיקה מקיפה להאזנות סתר, איתור אמצעים אלקטרוניים להאזנה או הקלטה ואבטחת החברה מפני דליפת מידע רגיש החוצה.


פנו אלינו ב-073-7313710 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ ולמצוא את הפתרון הנכון עבורך.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.