התמחויות - משרד חקירות א.ש. חקירות -שירותי חקירה מגוונים

חקירות אישות

מעוניינת לדעת האם בעלך בוגד בך? מעוניין לדעת האם אשתך לא שומרת אמונים? אנו נערוך עבורכם את הבדיקה ונפעל לספק ראיות שיוכלו להיות מוצגות מאוחר יותר, במסגרת הליך גירושין.
רוצה לדעת עם מי את/ה מתחתן? אנו נבדוק האם האדם כבר נשוי, בעל ילדים, כמה ממון יש ברשותו, חובות ועוד.
H2
icon1

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות מתמקדות במצב הכלכלי של חברה או אדם, האם חייב כספים, עסקים ורכוש בבעלותו, יכולתו להחזיר כספים (הלוואות, מזונות וכדומה).
אתה חושד בעובד שגונב ממך? שותף שלך רוצה לגנוב פטנט של העסק? בן משפחה מבקש לגנוב ממך את הירושה המגיעה לך? אנחנו כאן כדי לחשוף את האמת ולספק את הראיות התומכות בכך.
H4
icon2

חקירות תאונה / אירוע

היית מעורב בתאונת דרכים ואתה חייב להוכיח שאינך אשם בה?
הגעת למקום הנכון!
מבצעים חקירות בכל תחומי הביטוח, לרבות בפוליסת חיים, בביטוחי גוף ובביטוחי רכוש הן כדי להוכיח כי אכן אירוע כזה או אחר התרחש וכי הנזק כה חמור, או לחלופין, להפריך טענות כאלו או אחרות.
H1
icon3

חקירות עסקיות

רוצה לקבל רקע על שותף פוטנציאלי? אנו נבדוק האם האדם אמין, האם יש לו חובות והאם כוונותיו טהורות.
אתה חושש שהשותף שלך פועל מאחורי גבך ו/או מעוניין לבצע עסקת מיזוג עם חברה המתחרה? בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה להתעלות על המתחרה שלך? רוצה לדעת מה הוא מתכנן? רוצה לדעת באיזה שלב של פיתוח המוצר הוא נמצא ולהקדים אותו?
H3
icon4פנו אלינו ב-073-7313710 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ ולמצוא את הפתרון הנכון עבורך.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.