לקוחות ממליצים - משרד חקירות א.ש. חקירות - שירותי חקירה מגוונים

לקוחות ממליצים

 

 • אילן ס.
  באפריל השנה, מר אליה העביר לנו סדנא בנושא "מודיעין עסקי". נציין, שכלל משתתפי הסדנא נהנו ולמדו דברים חדשים. מר אליה הינו בחור מקצועי, אשר הפגין ידע נרחב בכלל הנושאים. בהצלחה בהמשך.
  אילן ס.
  מ"מ משרד הביטחון
 • א.מ.
  לפני שפניתי אליכם, ניסיתי לאתר לבדי את החייב, אך ללא הצלחה. אני רוצה להגיד לכם, המון תודה. השירות היה מסור, אמין והכי חשוב - מהיר. לאחר כשבוע של עבודה, הצלחתם לאתר את החייב, ולבצע מסירה משפטית. תודה רבה לכם, ממליצה בחום!
  א.מ.
  חקירה בתחום המשפטי
 • אינה י.
  משרדנו עובד עם "א.ש. חקירות" כבר למעלה מ- 5 שנים, ובמסגרת זו אנו רוצים לציין את שביעות רצוננו משיתוף פעולה זה. אנו מקבלים דו"חות חקירה מלאים ואמינים. נציין כי נעזרנו במשרד "א.ש. חקירות" במסגרת חקירות כלכליות, נזקי גוף, ביטוח וחקירות הטרדה. אנו מרוצים משיתוף הפעולה עם "א.ש. חקירות" המצוי בניהולו של מר שפירו.
  אינה י.
  משרד עו"ד

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.