חקירות עסקיות - משרד חקירות א.ש. חקירות - שירותי חקירה מגוונים

חקירות עסקיות


 

מעוניינים להשיג מידע על שותף פוטנציאלי? אנו נבדוק את האמינות שלו, נברר על חובותיו ונבדוק את כוונותיו. חושדים שהשותף פועל מאחורי הגב? מעוניינים לבדוק את פעולותיו? אנחנו כאן כדי לסייע! 

מה נעשה בחקירה עסקית?

בחקירות עסקיות, תפקידם של החוקרים מכריע בחשיפת מידע נסתר, גילוי הונאה והבטחת עמידת העסק בסטנדרטים משפטיים ואתיים. חוקרים מביאים סט מיומנויות מיוחד המאפשר לבצע חקירות יסודיות, לאסוף ראיות ולנתח נתונים מורכבים כדי לחשוף את האמת מאחורי כל פעילות חשודה בסביבה העסקית. 

יתרה מכך, לחוקרים יש תפקיד מפתח בהגנה על המוניטין ועל היציבות העסקית של החברה על ידי זיהוי סיכונים פוטנציאליים העלולים להוות איום על פעילותה.

משרד חקירות "א.ש חקירות" מתמחה בחקירות עסקיות. משרדנו מספק שירותי חקירה מקצועיים באמצעות ניהול חקירה עסקית בצורה מקצועית ודיסקרטית. אנו כאן לסייע לכם להגן על העסק שלכם, למנוע הפסדים כספיים ולקבל החלטות מבוססות על בסיס מידע מהימן.

איזה שירותים משרדנו מספק במסגרת חקירות עסקיות? 

1. בדיקת פעולות ועבירות בתוך העסק לצורך גילוי הונאה או שימוש לא נכון במשאבי העסק.

2. ניהול חקירות הקשורות לפעילות פלילית כמו גניבה, הונאה או עבירות אחרות שלא התגלו.

3. בדיקת רקע של אנשי צוות, שותפים או בדיקת עסקאות חדשות.

4. הקמת מערכות ותהליכים לפיקוח ולאבטחה פנימית של העסק.

5. בדיקת עבירות מס, הלבנת הון או פעילות לא חוקית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.