חקירות כלכליות - משרד חקירות א.ש. חקירות - שירותי חקירה מגוונים

חקירות כלכליות


 

חקירות כלכליות מתמקדות בבדיקה של המצב הכלכלי של אדם או חברה, כולל את פעילויותיהם הפיננסיות והיכולת להתמודד עם התחייבויות כספיות. במקביל, נעסוק בחששות או בהשערות על פעילויות אי-אמינות או אי פרעון כלכלי, כגון חשש מגניבה מפרט או מעסק, רצון לגנוב פטנטים או ניהול חשבון ירושה באופן לא תקין. אנו נדאג לחשוף את האמת ולספק ראיות תומכות לחששות שלכם. 

בחקירות כלכליות, תפקידו של חוקר פרטי בעל חשיבות עליונה בחשיפת פעילויות הונאה, תוכניות הלבנת הון ופשעים פיננסיים אחרים העלולים להיות בעלי השלכות מרחיקות לכת. משרד חקירות שלנו מתמחה בניתוח רשומות פיננסיות ובזיהוי אי התאמות שיכולות להצביע על פעילויות לא חוקיות. אנו דואגים לאסוף ראיות, לערוך ראיונות ולבצע בדיקות רקע הנדרשות. נוסף לכך, משרדנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם גופים רגולטוריים ועם סוכנויות אכיפת חוק על מנת להבטיח ציות לחוקים ולתקנות פיננסיים. בעזרת ניתוח פיננסי וטכניקות חקירה אנו נדאג לחשוף נכסים נסתרים, להתחקות אחר כספים בלתי חוקיים ולספק תובנות חשובות לתמיכה בהליכים משפטיים. 

במסגרת ביצוע חקירה כלכלית החוקרים שלנו בודקים התנהגויות כלכליות שונות בארגון. זה כולל חקירה של הכנסות והוצאות, ניהול פעילות כלכלית וכן כל נושא אחר הקשור לבריאות הכלכלית של העסק.

משרד חקירות "א.ש חקירות" יכול לסייע בחקירות כלכליות

1. בדיקת מצב כלכלי של העסק, כולל הוצאות, הכנסות וניהול פעילות כלכלית.

2. ניתוח של ניהול העסק, תהליכי קבלת החלטות והתנהגות כלכלית, ניהול תקציב ותוכניות עסקיות.

3. חשיפת התנהגות לא נאמנה, כולל בדיקת בעלי תפקידים בארגון.

4. בדיקת פעילות פרטית של אנשי עסקים מעורבים.

5. רכישת ראיות כלכליות כגון רישומי חשבונות ומסמכים כלכליים אחרים.

חקירות כלכליות יכולות לסייע להבין את המציאות הכלכלית של העסק, לזהות בעיות כלכליות ולסייע בתהליכי יציבה ושיפור ניהול הכלכלה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.