הרצאות וסדנאות - משרד חקירות א.ש. חקירות - שירותי חקירה מגוונים

הרצאות וסדנאות


חברת "א.ש. חקירות" מעבירה הרצאות בכל הנושאים הבאים:


icon5
חקירות הונאה
אתה חושד בעובד שגונב ממך? שותף שלך רוצה לגנוב פטנט של העסק? בן משפחה מבקש לגנוב ממך את הירושה המגיעה לך? אנחנו כאן כדי לחשוף את האמת ולספק את הראיות התומכות בכך.
icon5
חקירות ביטוח
מבצעים חקירות בכל תחומי הביטוח, לרבות בפוליסת חיים, בביטוחי גוף ובביטוחי רכוש הן כדי להוכיח כי אכן אירוע כזה או אחר התרחש וכי הנזק כה חמור, או לחלופין, להפריך טענות כאלו או אחרות.
icon5
חקירות תאונות דרכים
היית מעורב בתאונת דרכים ואתה חייב להוכיח שאינך אשם בה? הגעת למקום הנכון!
icon5
רקע לפני חתונה
רוצה לדעת עם מי את/ה מתחתן? אנו נבדוק האם האדם כבר נשוי, בעל ילדים, ממון ברשותו, חובות ועוד.

icon5
חקירות אישות
מעוניינת לדעת האם בעלך בוגד בך? מעוניין לדעת האם אשתך לא שומרת אמונים? אנו נערוך עבורכם את הבדיקה ונפעל לספק ראיות שיוכלו להיות מוצגות מאוחר יותר, במסגרת הליך גירושין.
icon5
חקירות כלכליות
בדיקת מצב כלכלי של חברה או של אדם, האם חייב כספים, עסקים ורכוש בבעלותו, יכולתו להחזיר כספים (הלוואות, מזונות וכדומה) ועוד.
icon5
מהימנות עובדים
מעוניין לבדוק האם העובד לויאלי אליך ואינו אלא, "סוס טרויאני" בחברתך המעוניין לסייע לחברה מתחרה? המשרד עורך בדיקת רקע מקיפה אודות העובד, חקירה פרונטאלית ואף מעקב מתמשך במידת הצורך.
icon5
חקירות אבטחת מידע
ברצונך למנוע זליגת מידע מתוך החברה? אנו נראה לך מה צריך לעשות ואיך. במידה והמידע של חברתך כבר דלף החוצה, הגיע הזמן לגלות מי עשה זאת!

icon5
מודיעין עסקי
רוצה לקבל רקע על שותף פוטנציאלי? אנו נבדוק האם האדם אמין, האם יש לו חובות והאם כוונותיו טהורות. אתה חושש שהשותף שלך פועל מאחורי גבך ו/או מעוניין לבצע עסקת מיזוג עם חברה המתחרה? בשביל זה אנחנו כאן!
icon5
ריגול תעשייתי
רוצה להתעלות על המתחרה שלך? רוצה לדעת מה הוא מתכנן? רוצה לדעת באיזה שלב של פיתוח המוצר הוא נמצא ולהקדים אותו?
icon5
חקירות סייבר
ביצוע חקירות ממוחשבות תוך איתור פרצות אבטחה ברשת הממוחשבת של המשרד.
icon5
חקירות זירה
בביתכם, במשרדכם או בסביבתכם התרחש ארוע כלשהו והינכם מעוניינים לדעת מי ביצע אותו? תוך ניפוי מדוקדק של השטח ואיסוף ראיות מקצועי נוכל להוביל לאיתור החשוד.

icon5
תשאול
האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.
icon5
חקירות בכיסוי
חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נשוא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.
icon5
מעקבים
"א.ש. חקירות" מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים אחר ה"יעד" במטרה לדלות מידע באופן בלתי אמצעי, כנה ואמיתי ולספק את הראיות לכך.
icon5
חקירות "הטרדה"
מרגישים שעוקבים אחריכם? מישהו לא מפסיק להתקשר ולהטריד? אנו נפעל לאתר את המטריד ולספק את התשתית הראייתית לכך.

icon5
איתור וביצוע מסירה משפטית
לנו היכולת לאתר אדם בתחומי המדינה ומחוצה לה. כמו כן, במידת הצורך, לבצע מסירה משפטית.
icon5
מידענות פרטית
האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על האדם הפרטי.
icon5
מידענות מוסדית
האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על חברה כזו או אחרת, לרבות תחום עיסוקיה, מצבה הכללכי, בעליה, העובדים בה ועוד.
icon5
מומחי שפת גוף
משרד "א.ש. חקירות" מעסיק צוות מקצועי היודע לאבחן בין אמת לשקר ולדלות מידע רק מהתבוננות על אדם.

icon5
פרופילאות פלילית
בניית פרופיל אישיותי של חשוד בביצוע עבירה תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ופורצות גבולות, על מנת לאתר את מבצע העבירה ולהביאו לדין.
icon5
פרופילאות עסקית
בניית פרופיל אישיותי של לקוח פוטנציאלי לטובת מציאת גישה נכונה ונקודות ממשק עימו שיובילו לסגירת עסקה, או של מתחרה עסקי במטרה לאתר נקודות תורפה בעסק, בבעליו ובעובדיו.
icon5
טכני
התקנת מצלמות אבטחה, ביצוע בדיקות להאזנת סתר, מכירת אמצעי צילום והקלטה סמויים תוך התאמתם ללקוח ולסיטואציה ספציפית ועוד.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.