אודות - א.ש. חקירות - משרד חקירות מקצועי - מגוון שירותי חקירה


מי אנחנו?

המשרד "א.ש. חקירות" הוקם בשנת 2011 ופועל למען לקוחותיו באופן אמין, דיסקרטי ובסטנדרטים המקצועיים והגבוהים ביותר. המשרד פועל ברישיון ממשרד המשפטים ומעסיק חוקרים רשויים. מנכ"ל החברה, מר אליה שפירו, הוא קצין חקירות במיל' במשטרה הצבאית החוקרת.

"א.ש. חקירות" מספקת מגוון רחב של שירותים בתחומים שונים בעזרת כח אדם איכותי, מקצועי ולא מתפשר. שיטת איסוף מידע ותחקור מתבססת על חוקרים בעלי ניסיון עשיר בתחומים השונים, על טכניקות חדשניות ביותר ועל מכשור טכנולוגי מתקדם.
כל החקירות מתבצעות בכפוף לחוקי מדינת ישראל בכלל ולחוק חוקרים פרטיים בפרט. המידע המסופק קביל בבית משפט ומשמש כראיה לכל דבר ועניין. 


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: במבנה בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. נוסף לכך, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות (כמו גם בתוך שטח המשרד). כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בקרבת הכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות. דלתות המבנה חשמליות ובעלות חיישן תנועה המזהה את המגיעה בשעריהן. זאת ועוד, בתוך משרדי החברה מצוי ריהוט נגיש עם עמדות נגישות לאנשים בעלי מוגבלות, כולל קבלת קהל ושירות לקוחות.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.